DUSZPASTERSKIE - PARAFIA IWONICZ ZDRÓJ

Idź do spisu treści

Menu główne:

DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.10.2017r.
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar kataklizmu w Meksyku.
 
2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe na godz. 16.00. W Niedzielę na godz. 14.30. Zachęcamy też do odmawiania różańca w rodzinach.
 
3. W środę wspominamy Św. Łukasza – Patrona Służby Zdrowia.
 
4. W środę Nowenna do MB Uzdrowienia Chorych, w piątek do B. Miłosierdzia nabożeństwa te połączone z nabożeństwem różańcowym o godz. 16.00.
 
5. Spotkania Grup Duszpasterskich według porządku podanego w naszej gazetce.
 
6. Pomyślmy już o porządkowaniu grobów naszych bliskich zmarłych przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
 
7. W dniach 20 – 22 (w najbliższy piątek do niedzieli) w Miejscu Piastowym odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe. Bliższe informacje w naszej gazetce. Program rekolekcji znajduje się na afiszach.
 
8. Boże błogosławieństwo to dobra ochrona dla wszystkich duchowych darów ludzkiego serca i pomoc dla ich rozwijania. Niech zatem Pan będzie z Wami wszystkimi.

*****
DO ODMAWIANIA RÓŻAŃCA W TYM TYGODNIU ZAPRASZAMY:

Poniedziałek   Róża Św. Andrzeja Boboli
Wtorek        –  Klasa II (Gimnazjum)
Środa            Klasa V (Podstawowa)
Czwartek     –  Róża Św. Barbary
Piątek         –  DSM "Maryjki"
Sobota       –  Róża Św. Cecylii

*****
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:


*****

SPOTKANIA GRUP DUSZPASTERSKICH w NADCHODZĄCYM TYGODNIU:


Wtorek – Klasa II Gimnazjum (godz. 16.00)
Środa – Schola  (po Mszy Świętej wieczornej)
Piątek – Ministranci i Lektorzy (po Mszy Świętej wieczornej)
Sobota – DSM „Maryjki” (godz. 9.30)


*****

DYŻURY DOROSŁYCH LEKTORÓW:
22.10. – 8.00 – Nycz Bogusław;  9.30 – Nycz Kazimiera;  11.00 – Tomasiewicz Bogdan
29.10. – 8.00 – Kupski Ryszard;  9.30 – Krzyszczyk Kazimiera;  11.00 – Tomasiewicz Dorota
01.11. – 8.00 – Włodarczyk Mariusz;  9.30 - Jonarski Henryk;  11.00 – Ryniak Krystyna
05.11. – 8.00 – Włodarczyk Krystyna;  9.30 – Habrat Janusz;  11.00 – Trzeciak Katarzyna

*****
KOMUNIKATY:

* Koncert „Kuba Michalski śpiewa Ballady Leonarda Cohena”. 16 X (poniedziałek) godz.19.00. Sala Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju. Bilety do nabycia w kasie kina i Centrum Informacji Turystycznej „Omnibus”.

* Koncert Jacka Szyłkowskiego pt: „Piosenka przypomni Ci…”. 20 X (piątek), godz. 19.00. Sala Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju. Wstęp wolny.

* 21 X Seminarium Duchowne w Przemyślu zaprasza do Bazyliki Archikatedralnej 
w Przemyślu na Pielgrzymkę Dzieła Pomocy Powołaniom wszystkich członków. Rozpoczęcie o godz. 9.30 przy relikwiach Bł. Ks. Jana Balickiego w Archikatedrze Przemyskiej, następnie Msza Święta. Po Mszy Świętej poczęstunek i spotkanie w Wyższym Seminarium Duchownym.

* W dniach 20 – 22 X roku w Miejscu Piastowym odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe. Program skierowany jest do: Rodzin (zapewniona opieka nad dziećmi), osób szukających dróg wyjścia z nałogów i zniewoleń, młodzieży i narzeczonych, wszystkich chcących włączyć się z pomocą i modlitwą o trzeźwość dla trwających w nałogach i ich rodzin. Rekolekcje poprowadzi ks. Jan Seremak – duszpasterz trzeźwości. Organizatorzy: Księża Michalici i Ss. Michalitki, Stowarzyszenie Powściągliwość i Praca, Stanica KWC w Miejscu Piastowym.

* Koncert Joanny Nawrot. Przeboje operowe i operetkowe, muzyka filmowa i musicalowa. Utwory z repertuaru Anny German, Violetty Villas, Anny Jantar, Dalidy, Denisa Roussosa. 22 X (Niedziela), sala Kina “Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju. Bilety do nabycia w kasie kina i Centrum Informacji Turystycznej „Omnibus”.

* „Rachel czy Pepka, czyli geszefty, szmoncesy i kłopoty Singera”. Wykonawcy: Lidia Marczyk, Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński. 23 X (poniedziałek), godz. 19.00. Sala Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju. Bilety do nabycia w kasie kina i Centrum Informacji Turystycznej „Omnibus”.

*****

INTENCJE MODLITEWNE NA MIESIĄC PAŹDZIERNIK:
Intencja ewangelizacyjna: Aby w świecie pracy wszystkim były zagwarantowane poszanowanie i ochrona praw, a bezrobotnym została dana możliwość przyczyniania się do tworzenia wspólnego dobra.
Diecezjalna intencja różańcowa: Aby modlitwa różańcowa przyczyniła się do odnowienia w naszych sercach i rodzinach więzi z Bogiem i Kościołem.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego